Reference

Pár vět od našich spokojených klientů.

Zavoláme zpět

Zajímají vás zážitky pro firmy? Nechte nám svoje telefonní číslo – zavoláme Vám!

Naším cílem je obohatit tuto sekci několika větami právě od Vás!

Let nad Prahou v malém letadle, na dohled od Hradu, byl díky Zážitky.cz pro mé zahraniční kolegy opravdu zážitkem.

 

Se společností Zažitky.cz spolupracujeme od roku 2010. Zážitky ze sortimentu společnosti využíváme nejčastěji jako odměny v našich soutěžích pro nejvěrnější klienty CHANCE a také je nabízíme prostřednictvím online obchodu Golden Shop, který je určen pro členy našeho věrnostního klubu Golden Club. Na naše požadavky firma Zažitky.cz reaguje vždy spolehlivě a rychle, komunikace je velmi vstřícná, naše objednávky jsou vyřízeny obratem - obvykle doručením objednaného certifikátu do druhého dne na libovolné místo v rámci ČR. Klienti CHANCE oceňují mimo jiné i to, že certifikáty na zážitky mají platnost 12 měsíců od zakoupení a že nejsou vystaveny na jméno - tedy je možné je věnovat jako dárek další osobě. A ze zážitků samotných jsou nadšeni :).

 

Při spolupráci se společností Zážitky.cz jsem se přesvědčil o tom, že nemožné opravdu neexistuje. Díky za vaši ochotu, nápady a rychlost!

 

Jako organizátorka prvního českého TEDx – lokálně organizovaného setkání v duchu „Ideas worth spreading“ – jsem hledala partnery, kteří by zapadli do kontextu setkání. Ve společnosti Zážitky.cz jsem našla partnera, který nejen podpořil ideu TEDx, ale také věnoval zážitkové ceny pro účastníky setkání. Zážitky jsou jako dárky skvělou alternativou ke klasickému dárkovému klišé a i já sama jsem již měla možnost některé absolvovat na vlastní kůži. Mohu jen doporučit.

 

Zážitková hra byla parádní. Takovou kombinaci adrenalinu, přemýšlení a výborného příběhu v promyšlené režii organizátorů jsem ještě nezažil. Za ty peníze tahle akce jednoznačně stojí!

 

Na dárkových poukázkách Zážitky.cz oceňujeme jejich originální balení a možnost dalšího brandingu, předat takové dárkové balení je radost. Spolupráce se Zážitky.cz je na profesionální úrovni, vycházejí vstříc všem požadavkům a přáním, komunikace je rychlá a vstřícná – můžeme jen doporučit!

 

Hledali jsme hodnotu, kterou můžeme odměnit naše zákazníky za nákup. Ve společnosti Zážitky.cz jsme našli kreativního partnera, se kterým jsme vytvořili všestranně výhodný koncept spolupráce. Mezi zákazníky je o zážitky zájem a nám se tak díky atraktivitě cen podařilo zvýšit zájem o naše služby a zase o kus více posílit vazbu s klienty.

 

ZONER pořádá pro své uživatele různé soutěže - ať je to při příležitosti každoročního uvedení nové verze produktu pro správu, editaci a sdílení fotografií Zoner Photo Studio nebo v rámci „Fotoškoly“ na portálu www.milujemefotografii.cz. No a protože zážitek je přece jenom lepší dárek než reklamní propiska, spolupracujeme s firmou Zážitky.cz. My naučíme uživatele upravovat fotografie a díky Zážitky.cz mají naši uživatelé co fotit.

 

Na posledním teambuildingu pro nás společnost Zážitky.cz připravila a produkčně zajistila hru „Večeře s vraždou“. Díky ní jsme všichni strávili zábavný večer, kdy se podařilo nenásilně navodit příjemnou atmosféru a přimět lidi si hrát, soutěžit i spolupracovat zároveň. Díky vhodně zvolenému rozdělení do týmů se mohli zaměstnanci z různých oddělení lépe poznat, což pro nás bylo vzhledem k neustálému růstu naší firmy důležité. Organizace večera se Zážitky.cz byla bezchybná, program originální, a tak jejich služby v budoucnu zase rádi využijeme.

 

eStránky často používají nejrůznější soutěže jako nástroj pro přilákání nových zákazníků na svůj web, potažmo k upevnění vztahu se stávajícími zákazníky. Spolupráce se Zážitky.cz byla unikátní v tom, že vítězové soutěže nezískali fyzický dárek, ale spíše něco, na co budou ještě dlouho vzpomínat.

 

Pořádali jsme v Praze mezinárodní konferenci o osobním rozvoji a hledali pro účastníky nějaké zajímavé dárky a výhru do soutěže. Děkuji firmě Zážitky.cz, jmenovitě Janu Hájkovi za poskytnuté slevové kupóny na zážitky a především za skvělý zážitek použitý do soutěže - Tandemový seskok padákem. Výherce soutěže byl nadšený a ještě teď nám děkuje. Zážitek se tak stal nejen pěknou cenou pro výherce, ale zahřál u srdce i nás, kteří jsme konferenci pořádali. Přístup firmy Zážitky.cz byl profesionální a ve všech ohledech perfektní. Mile překvapilo parádní dárkové balení zážitku. Děkuji!

 

Rok od roku je těžší najít vhodné dárky pro naše VIP zákazníky. Zážitky.cz nám tento úkol podstatně zjednodušují. Dárky navrhnou a následně dodají v parádním dárkovém balení. Všichni partneři byli zatím z dárku i samotného zážitku nadšeni…a my se můžeme věnovat tomu, co umíme nejlépe, tj. ochraně emailů proti virům a nevyžádané poště – spamu

 

Stejně jako Zážitky.cz i Punto Design zakládá svou hodnotu na emocích, pocitech a prožitcích svých zákazníků. Proto dokážeme ocenit profesionální a precizní realizaci ze strany týmu Zážitky.cz V případě naší dlouhodobé spolupráce oceňujeme také tvořivost a individuální přístup. Scénáře, akce, ale i drobné dárky nám výrazně pomáhají v rozvoji vztahů s našimi klíčovými partnery a jsou pro nás ceněnou podporu naší obchodní činnosti.