Aikido management

Konstruktivní řešení konfliktů

Naši zákaznící


Pořádali jsme v Praze mezinárodní konferenci o osobním rozvoji a hledali pro účastníky nějaké zajímavé dárky a výhru do soutěže. Děkuji firmě Zážitky.cz. Pavel BambásekCzech Social Dynamics o.s.

Na posledním teambuildingu pro nás společnost Zážitky.cz připravila a produkčně zajistila hru „Večeře s vraždou“. Díky ní jsme všichni strávili zábavný večer ... Hanka RošickáInternet Info s.r.o.

ZONER pořádá pro své uživatele různé soutěže - ať je to při příležitosti každoročního uvedení nové verze produktu pro správu, editaci a sdílení fotografií Zoner Photo Studio ... Pavel MinářZoner software a.s.

Jako organizátorka prvního českého TEDx – lokálně organizovaného setkání v duchu „Ideas worth spreading“ – jsem hledala partnery, kteří by zapadli do kontextu setkání. Petra HubačováTEDX Prague

Zážitková hra byla parádní. Takovou kombinaci adrenalinu, přemýšlení a výborného příběhu v promyšlené režii organizátorů jsem ještě nezažil. Za ty peníze tahle akce jednoznačně stojí! Tomáš KarlíkTV NOVA

eStránky často používají nejrůznější soutěže jako nástroj pro přilákání nových zákazníků na svůj web, potažmo k upevnění vztahu se stávajícími zákazníky. Ing. Milan ŠoceStránky.cz

Se společností Zažitky.cz spolupracujeme od roku 2010. Zážitky ze sortimentu společnosti využíváme nejčastěji jako odměny v našich soutěžích pro nejvěrnější klienty Marta LerichováCHANCE a.s.

Při spolupráci se společností Zážitky.cz jsem se přesvědčil o tom, že nemožné opravdu neexistuje. Díky za vaši ochotu, nápady a rychlost! Mgr. Lukáš ŠkopekAEGON | Česká republika

Let nad Prahou v malém letadle, na dohled od Hradu, byl díky Zážitky.cz pro mé zahraniční kolegy opravdu zážitkem. Richard KapsaGenerali PPF Holding

Hledali jsme hodnotu, kterou můžeme odměnit naše zákazníky za nákup. Ve společnosti Zážitky.cz jsme našli kreativního partnera ... Petra ChrapčiakováSTUDENT AGENCY s.r.o.

Rok od roku je těžší najít vhodné dárky pro naše VIP zákazníky. Zážitky.cz nám tento úkol podstatně zjednodušují. Dárky navrhnou a následně dodají v parádním dárkovém balení. Vít BurdaExcello s.r.o.

Na dárkových poukázkách Zážitky.cz oceňujeme jejich originální balení a možnost dalšího brandingu, předat takové dárkové balení je radost. Ing Ondřej StrnadŠkoFIN s.r.o.

Zavoláme zpět

Zajímají vás zážitky pro firmy? Nechte nám svoje telefonní číslo – zavoláme Vám!

Vzdělávací program, který nabízí základní zručnosti potřebné pro konstruktivní řešení každodenních konfliktů ve firemní i osobní praxi.

Systém rozvíjí osobnostní kvality (rovnováha, záměr, vnímavost…), různé strategie řešení konfliktů a komunikační a obchodní dovednosti.

Kurzy jsou zaměřeny prakticky – kombinují jednoduchá fyzická cvičení, principy bojového umění aikido, dramatické postupy a komunikační hry tak, aby účastníci zažili jednotlivé aspekty konfliktních situací na vlastní kůži – nejen intelektuálně ale i tělesně.

Cílem kurzů je předat účastníkům zkušenosti a jednoduché techniky, které jim pomůžou zlepšit vztah ke konfliktu v každodenním životě.

Pro firemní klientelu připravíme kurzy Aikido Management „na míru“ přesně podle jejich potřeb. Aikido Management je určený zejména pro manažery, kteří vedou pracovní týmy a chtějí se zlepšit v konstruktivním řešení konfliktů, tedy pro

Systém Aikido Management vytvořil Martin Švihla, který je také hlavním lektorem kurzů. Spolu s ním na kurzech pracují odborníci z dalších oblastí – koučování, konstelace, dramatická výchova, hry pro dospělé a podobně.

Ing. Martin Švihla, PhD. (4. dan aikido, trenér aikido 1. třídy)

Bojová umění cvičí od roku 1988, kolem roku 1997 začal učit aikido pro děti i dospělé.