Motivační programy

Pro váš motivační program zajistíme dodávku zážitků...

Naši zákaznící


Pořádali jsme v Praze mezinárodní konferenci o osobním rozvoji a hledali pro účastníky nějaké zajímavé dárky a výhru do soutěže. Děkuji firmě Zážitky.cz. Pavel BambásekCzech Social Dynamics o.s.

Na posledním teambuildingu pro nás společnost Zážitky.cz připravila a produkčně zajistila hru „Večeře s vraždou“. Díky ní jsme všichni strávili zábavný večer ... Hanka RošickáInternet Info s.r.o.

ZONER pořádá pro své uživatele různé soutěže - ať je to při příležitosti každoročního uvedení nové verze produktu pro správu, editaci a sdílení fotografií Zoner Photo Studio ... Pavel MinářZoner software a.s.

Jako organizátorka prvního českého TEDx – lokálně organizovaného setkání v duchu „Ideas worth spreading“ – jsem hledala partnery, kteří by zapadli do kontextu setkání. Petra HubačováTEDX Prague

Zážitková hra byla parádní. Takovou kombinaci adrenalinu, přemýšlení a výborného příběhu v promyšlené režii organizátorů jsem ještě nezažil. Za ty peníze tahle akce jednoznačně stojí! Tomáš KarlíkTV NOVA

eStránky často používají nejrůznější soutěže jako nástroj pro přilákání nových zákazníků na svůj web, potažmo k upevnění vztahu se stávajícími zákazníky. Ing. Milan ŠoceStránky.cz

Se společností Zažitky.cz spolupracujeme od roku 2010. Zážitky ze sortimentu společnosti využíváme nejčastěji jako odměny v našich soutěžích pro nejvěrnější klienty Marta LerichováCHANCE a.s.

Při spolupráci se společností Zážitky.cz jsem se přesvědčil o tom, že nemožné opravdu neexistuje. Díky za vaši ochotu, nápady a rychlost! Mgr. Lukáš ŠkopekAEGON | Česká republika

Let nad Prahou v malém letadle, na dohled od Hradu, byl díky Zážitky.cz pro mé zahraniční kolegy opravdu zážitkem. Richard KapsaGenerali PPF Holding

Hledali jsme hodnotu, kterou můžeme odměnit naše zákazníky za nákup. Ve společnosti Zážitky.cz jsme našli kreativního partnera ... Petra ChrapčiakováSTUDENT AGENCY s.r.o.

Rok od roku je těžší najít vhodné dárky pro naše VIP zákazníky. Zážitky.cz nám tento úkol podstatně zjednodušují. Dárky navrhnou a následně dodají v parádním dárkovém balení. Vít BurdaExcello s.r.o.

Na dárkových poukázkách Zážitky.cz oceňujeme jejich originální balení a možnost dalšího brandingu, předat takové dárkové balení je radost. Ing Ondřej StrnadŠkoFIN s.r.o.

Zavoláme zpět

Zajímají vás zážitky pro firmy? Nechte nám svoje telefonní číslo – zavoláme Vám!

Motivační programPro váš věrnostní nebo motivační program zajistíme dodávku zážitků v dárkovém balení. V případě zájmu potiskneme stuhu/věnování vaším logem.


Co můžete očekávat?


Automatizovaný katalog zážitků (XML)

Pro automatizované přebírání katalogu našich zážitků pro vás máme připraveny XML adresy, pomocí kterých můžete importovat zážitky včetně obrázků do vašich systémů nebo elektronického obchodu.

Pro případ, že vám automatizovaný systém nevyhovuje, připravíme vám podklady v elektronické podobě. CD může obsahovat i grafické podklady, fotografie nebo video.

 

Automatizovaný katalog může obsahovat všechny, nebo pouze vybrané zážitky.

 

Odměna pro Vaše zákazníky-fanoušky!

Odměna pro zakazníky

Udělejte z Vašich zákazníků své fanoušky. Odměňte je a dejte jim další důvod milovat Vaší společnosti nebo produkt! Slevový kupón na zážitky je dárek, za který neplatíte, a přesto na něm můžete mít své logo.

Firmy nejčastěji kupóny využívají jako:

Výhody pro vás:

Tip:

Podpořte slevou na zážitky vyplnění dotazníků nebo nábor příznivců na Facebooku nebo Twitteru.