Firemní dárky

Zážitky potěší ty, na kterých záleží úspěch vaší společnosti

Naši zákaznící


Pořádali jsme v Praze mezinárodní konferenci o osobním rozvoji a hledali pro účastníky nějaké zajímavé dárky a výhru do soutěže. Děkuji firmě Zážitky.cz. Pavel BambásekCzech Social Dynamics o.s.

Na posledním teambuildingu pro nás společnost Zážitky.cz připravila a produkčně zajistila hru „Večeře s vraždou“. Díky ní jsme všichni strávili zábavný večer ... Hanka RošickáInternet Info s.r.o.

ZONER pořádá pro své uživatele různé soutěže - ať je to při příležitosti každoročního uvedení nové verze produktu pro správu, editaci a sdílení fotografií Zoner Photo Studio ... Pavel MinářZoner software a.s.

Jako organizátorka prvního českého TEDx – lokálně organizovaného setkání v duchu „Ideas worth spreading“ – jsem hledala partnery, kteří by zapadli do kontextu setkání. Petra HubačováTEDX Prague

Zážitková hra byla parádní. Takovou kombinaci adrenalinu, přemýšlení a výborného příběhu v promyšlené režii organizátorů jsem ještě nezažil. Za ty peníze tahle akce jednoznačně stojí! Tomáš KarlíkTV NOVA

eStránky často používají nejrůznější soutěže jako nástroj pro přilákání nových zákazníků na svůj web, potažmo k upevnění vztahu se stávajícími zákazníky. Ing. Milan ŠoceStránky.cz

Se společností Zažitky.cz spolupracujeme od roku 2010. Zážitky ze sortimentu společnosti využíváme nejčastěji jako odměny v našich soutěžích pro nejvěrnější klienty Marta LerichováCHANCE a.s.

Při spolupráci se společností Zážitky.cz jsem se přesvědčil o tom, že nemožné opravdu neexistuje. Díky za vaši ochotu, nápady a rychlost! Mgr. Lukáš ŠkopekAEGON | Česká republika

Let nad Prahou v malém letadle, na dohled od Hradu, byl díky Zážitky.cz pro mé zahraniční kolegy opravdu zážitkem. Richard KapsaGenerali PPF Holding

Hledali jsme hodnotu, kterou můžeme odměnit naše zákazníky za nákup. Ve společnosti Zážitky.cz jsme našli kreativního partnera ... Petra ChrapčiakováSTUDENT AGENCY s.r.o.

Rok od roku je těžší najít vhodné dárky pro naše VIP zákazníky. Zážitky.cz nám tento úkol podstatně zjednodušují. Dárky navrhnou a následně dodají v parádním dárkovém balení. Vít BurdaExcello s.r.o.

Na dárkových poukázkách Zážitky.cz oceňujeme jejich originální balení a možnost dalšího brandingu, předat takové dárkové balení je radost. Ing Ondřej StrnadŠkoFIN s.r.o.

Zavoláme zpět

Zajímají vás zážitky pro firmy? Nechte nám svoje telefonní číslo – zavoláme Vám!

Dárkové balení

darková krabička

Dárkovou krabičku jsme vytvořili tak, aby byla hezká, zábavná a mohli jste ji rovnou předat. Dostanete ji ZDARMA ke každému objednanému zážitku.

Krabička je uzavřena stuhou v jedné z pěti barev – žlutá, růžová, fialová, modrá a vánoční fialová. Stuhu lze potisknout vaším textem či logem. Více v sekci Dárky s vaším logem. Krabička má šest otevíracích klop. Na každé z nich je postava, která svým způsobem přeje tomu, kdo dárek rozbaluje.

Certifikát na zážitek

Certifikát obsahuje obrázek a uvnitř podrobný popis zážitku včetně našich doporučení nebo zdravotních omezení, pokud u zážitku existují.

Na zadní straně najdete Potvrzení o absolvování zážitku. To si můžete (budete-li chtít) nechat vyplnit na místě, kde zážitek prožijete.

Kartičku s věnováním

Co by to bylo za dárek bez věnování nebo přáníčka.

Na Věnování lze natisknout vaše logo a/nebo věnování. Více v sekci Dárky s Vaším logem.

Zážitkovou kartu

Na Zážitkové kartě najdete kód certifikátu, detaily o zážitku (kde se koná, pro kolik je osob, jak dlouho atp.) a zároveň datum, do kdy je Certifikát platný.

Se Zážitkovou kartou si můžete rezervovat termín a půjdete s ní na místo zážitku, kde ji "vyměníte" za zážitek. Všechny ostatní materiály – krabička, certifikát, věnování, atp. vám zůstanou na památku.